60 000 Subów - Wyniki konkursu

60 000 Subów - Wyniki konkursu

20 000 komentarzy, z tego ponad połowa od czasu opublikowania konkursu…

Jesteście szaleni :D Spędziłem wiele godzin czytając, dosłownie tysiące Waszych komentarzy. Część z nich była dokładnie taka o jakie NIE PROSIŁEM, ale ogólnie postaraliście się niesamowicie :)


Nagroda w konkursie była ogłoszona na moim INSTAGRAMIE tak jak wspominałem na filmie.


Zacznijmy od komentarzy wyróżnionych. Mógłbym tu ich wrzucić przynajmniej setkę, ale ograniczę się do kilku.

Adik napisał komentarz bardzo specyficzny, ale idealnie trafiający do mnie. Zawsze powtarzałem, że ryby są ważne, ale nie najważniejsze i przez te wszystkie lata regularnie mi to pokazywaliście. Najlepszy odcinek FWA na pewno jeszcze nie powstał – już ja się o to postaram :) Dzięki!


Lipczyk napisał, że ten odcinek dał mu motywacje do tego, żeby być nad wodą jeszcze częściej. Mi zdarza się nie wypłynąć przez zbyt mocny wiatr, lub deszcz, ale to tylko za sprawą tego, że nagrywam moje odcinki. O to właśnie chodzi by nie bać się spróbować wędkować nawet w warunkach teoretycznie słabych. Róbcie to z głową – nie warto ryzykować – ale nad wodą trzeba być ile tylko się da! Dzięki!

SirPumas poruszył świetny temat – wędkowania z żoną i rodzinką. Bardzo się cieszę, że mój odcinek z Karoliną pozytywnie wpłynął na Was i mam nadzieję, że rzeczywiście coraz więcej par będzie ruszać nad wodę :) Dzięki!

Zwycięzcę tego konkursu było mi wybrać piekielnie trudno… Wiele komentarzy było naprawdę świetnych, dziękuję Wam bardzo za nie i wiele z nich wezmę pod uwagę planując kolejne wypady.

Komentarz, który wygrał to komentarz Kamila Konopki.

Kamil pisze o tym, że nie tylko dzięki mojemu filmowi wrócił do wędkowania, ale również zaraził pasją swojego Syna. W dzisiejszych czasach trudno jest o dobry kontakt z dziećmi. To niesamowite i szczerze zazdroszczę, że wspólnie razem wędkujecie i tak mocno dzielicie tę pasję. Dziękuję Ci bardzo za ten komentarz i gratuluję :) Odezwij się proszę do mnie na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.