Allegro i Aukcja Charytatywna

Allegro i Aukcja Charytatywna

Jak co roku – czas pożegnać się z częścią sprzętu.

Sprzęt, który znajdziecie na moich aukcjach trafił tam z kilku powodów. Niektóre modele, a czasami i firmy zamykają swoje oferty – nie ma sensu więc, żebym pokazywał Wam sprzęt, którego nie dacie rady później kupić. Czasami jest to kwestia niedopasowania do moich potrzeb, lub kupienia przeze mnie nowszego, podobnego modelu.
Bywa również i tak – zupełnie bez ściemy – że po prostu nie przedłużam współpracy z jakąś marką.

Absolutną większość sprzętu, który znajdziecie na moich aukcjach widzieliście na moim kanale, a co za tym idzie doskonale wiecie po co jest ten sprzęt i jak rzeczywiście się zachowuje.

Wszystkie przychody z aukcji trafią z powrotem do FWA w formie mniej, lub bardziej bezpośredniej. Na wyjazdy, zezwolenia, licencje. W tym roku będę kontynuował również serię taniego sprzętu i na pewno część $ przeznaczę właśnie na to.

Na moim profilu możecie znaleźć również aukcję charytatywną dla Michała. Zestaw gadżetów FWA i drobiazgów wędkarskich. Całość z Waszej licytacji trafi na zbiórkę dla Michała.

Na koniec – zapraszam Was na mój INSTAGRAM, gdzie właśnie odbywa się niewielki konkurs, który nie tylko da Wam opcję na zgarnięcie fajnych gadżetów, ale również mi pomoże w przygotowaniu kontentu dla Was w sezonie 2020.

Dzięki bardzo za wszystkie zakupy, wsparcie Michała i za udział w konkursie. Powodzenia – połamania – i wędkarskich skurczy wiele!