FWA NAJPOPULARNIEJSZY W EUROPIE

FWA NAJPOPULARNIEJSZY W EUROPIE

Ten miesiąc był po prostu magiczny…

Nie jestem osobą, która lubi się chwalić… Dla mnie to co robię to największa na świecie frajda i interesuje mnie w zasadzie tylko to, by móc to robić dalej. Nie obchodzą mnie wyścigi w subach, ani walka o największe zasięgi. W momencie kiedy będę myślał o pozycji mojego kanału na TopListach częściej niż o płoteczkach – usuwam kanał OBIECUJĘ.

Nie zmienia to jednak faktu, że jest mi niesamowicie miło ogłosić Wam, że w tym miesiącu kanał FishingWithAce był najchętniej oglądanym kanałem wędkarskim w całej Europie! Blisko 1 200 000 wyświetleń i prawie 8 000 nowych pozytywnych wędkarzy – co również jest najlepszym wynikiem w Europie.

Rozpiera mnie radocha i wielka duma – ale niekoniecznie z siebie - bardziej z Was. Bo bez mojej społeczności, szalonych widzów, którzy pochłaniają moje filmy, wspierają mnie i zagadują na śmierć na live – nic z tego by się nie udało.

Także nie będę się skupiał stricte na zasięgach. Chcę się skupić na Was. To dzięki Wam istnieje kanał FishingWithAce. Dzięki Waszemu wsparciu na PATRONITE, zakupach w SKLEPIE FISHINGWITHACE i oglądaniu moich FILMÓW jestem w stanie robić to co robię. DZIĘKUJĘ!

Dzięki mojej ukochanej żonie i rodzinie, która niesamowicie mnie wspiera, a także dzięki Michałowi, który działa ze mną od samego początku. DZIĘKUJĘ!


Możecie pomóc Michałowi licytując specjalną AUKCJĘ na moim ALLEGRO!


Co ja mogę powiedzieć na koniec… Jeżeli myślicie, że to co się działo w Maju to dużo, to lepiej zapnijcie pasy… bo FWA dopiero się rozkręca i w czerwcu mam dla Was kolejne mega niespodzianki :)!

Dziękuję raz jeszcze i… pozostańcie POZYTYWNI!

Tomek „ZakochanyWPłoteczkach” Lewandowski