Idę na URLOP

Idę na URLOP

No ekipa… musimy pogadać!

Zacznijmy od pozytywnych aspektów - Dotarł do mnie w końcu PC – i nie… nie biorę „urlopu” żeby pograć :D Nadal pracuję codziennie od 4:30 rano w biurze i ogarniam plany na ten sezon – zapraszam na Grupę FWA na poranne pogaduchy!

Niestety firma, w której zamawiałem PC nie wywiązała się z obietnicy i po gigantycznym opóźnieniu w dostawie jeszcze okazało się, że przy sprzęcie musi popracować informatyk. Na szczęście dosyć szybko udało się znaleźć kogoś kto się tego podjął i całość już jest u mnie w biurze.

Specyfikację podaję tylko i wyłącznie po to, żebyście wiedzieli jak mocno Wujek Ace inwestuje w Sezon 2021 – a to tylko część z tego, co zaplanowałem.


Karta Graficzna - GeForce RTX 3090 GAMING X TRIO 24GB

Pamięć RAM DDR4 - G. SKILL 128 GB - 3600 MHz

Płyta Główna - Asus ROG CROSSHAIR VIII HERO

Procesor - AMD RYZEN 9 - 5950X

+ Oczywiście cała mniej istotna, ale odpowiednio dobrana reszta i dwa monitory.


Mój grafik właśnie kończy pracę nad nowym live – a przynajmniej nad jego pierwszą częścią. Tak jak obiecałem, kiedy nowe LIVE już się pojawią, będą one w większości dostępne również w ramach retransmisji. Informacje o naszych spotkaniach na żywo zawsze podaję praktycznie wszędzie – ale najwidoczniejsze są na INSTAGRAMIE.

Jak już jesteśmy przy social mediach – Ace jest na TikToku  :) Mocno zmienia się ta platforma i o ile nadal jest to głównie kontent zupełnie nie w moim stylu o tyle myślę, że warto. Już możecie zobaczyć tam kilka filmików i powolutku, powolutku będą pojawiać się nowe.

Zanim przejdziemy do tytułowej kwestii Urlopu Ace’a i nowych filmów – jeszcze jedno małe ogłoszenie.


Jak co roku bardzo zachęcam Was do przekazania 1% podatku na rzecz Michała – który od początku FWA działa ze mną. Michał choruje na SMA i WSZYSTKO o wsparciu i o Nim możecie przeczytać TUTAJ.


Wkrótce pojawi się podsumowanie sezonu 2020 – czekałem z nim specjalnie na nowego PC. Chwilę potem wpadnie zapowiadany odcinek o moich Postanowieniach Noworocznych – oczywiście głównie wędkarskich, choć nie tylko. A co dalej? No właśnie…. tu dochodzimy do tematu „urlopu”.

Trwa obecnie idealny moment na to, żeby trochę zwolnić i „odpocząć”. Obostrzenia nie bardzo pozwalają mi podróżować, pogoda zabrania normalnie łowić, a ilość pracy biurowej bezpośrednio związanej z FWA jest wręcz przytłaczająca.
Wszystko może się zmienić z dnia na dzień – równie dobrze w styczniu może pojawić się nawet kilka odcinków znad wody, ale chcę Was po prostu uprzedzić, że prawdopodobnie jeszcze trochę musicie poczekać na powrót regularnych odcinków.
Nieskromnie – Warto poczekać :) Najbliższy okres wykorzystam na zamknięcie wszystkiego około wędkarskiego, zamówienie reszty sprzętu, zamkniecie pewnych nie do końca przyjemnych spraw, tak żeby potem wrócić i już się nie zatrzymać przez resztę sezonu.

Mam nadzieję, że to rozumiecie – i jeszcze raz podkreślę – wszystko może się zmienić dosłownie w tydzień.

Wpadajcie koniecznie na moje Social Media i śledźcie je uważnie, bo o ile tych filmów może być trochę mniej, to już wkrótce zdradzę Wam kolejne moje plany i działania na ten sezon.