KOLEJNE ZAWODY FWA

KOLEJNE ZAWODY FWA

Czas na kolejną odsłonę ZAWODÓW FWA!

Jest mi niezmiernie miło poinformować Was, że właśnie ruszyły zapisy na kolejne zawody FWA ONLINE


Nie wiesz o co chodzi?

Dzięki aplikacji Fiske jestem w stanie zorganizować zawody dla wszystkich zainteresowanych wędkarzy w Polsce. Wystarczy ściągnąć APLIKACJĘ zarejestrować się na zawody TUTAJ i w odpowiednim terminie ruszyć nad swoją ulubioną wodę (pod warunkiem, że nie jest to zbiornik komercyjny). Wędkujecie tak jak lubicie i tam gdzie lubicie – a kiedy już złowicie pasującą do zawodów rybę, robicie jej zdjęcie aparatem w aplikacji W ODPOWIEDNI SPOSÓB i zgłaszacie ją do zawodów.


Zapisy już trwają!


Obecne zawody podzieliliśmy na cztery mini edycje. SZCZUPAK   SANDACZ    BOLEŃ    OKOŃ. Dla każdej z tych edycji przygotowaliśmy wraz z Savage Gear po 2 nagrody – łącznie ponad 8 000 zł w sprzęcie!

Chcemy utrzymać główne założenia zawodów – więc nagrodzimy największego szczupaka, największego sandacza, okonia i bolenia zawodów, ale…

Bardzo mocno staraliśmy się znaleźć sposób by każdy mógł wygrać nasze zawody i tak narodził się pomysł „wędkarskiego oczka”. W każdych zawodach określiliśmy daną ilość punktów, która jest celem dla naszych zawodników. Każdy centymetr naszych zdobyczy to 10 punktów, a my możemy zgłosić maksymalnie 5 ryb danego gatunku. Kompletem złowionych ryb musicie trafić idealnie, lub być maksymalnie blisko wyznaczonej przez nas granicy punktów.

W dużym uproszczeniu oznacza to tyle – że każdy ma szansę na zwycięstwo w zawodach, łowiąc ryby bardzo przeciętnej wielkości. Wystarczy trochę pomyśleć, ustalić odpowiednią taktykę i ruszyć nad wodę, a nawet nasze puste wody, mogą pozwolić Wam wygrać.


Dokładne zasady zawodów


Zapisy na zawody rozpoczęły się 13.06.2021 o 19:30 tuż przed LIVE na kanale FWA. Do północy 14.06.2021 możecie się na nie zapisać po obniżonej cenie.

Od wtorku 15.06.2021 cena będzie już nieco wyższa aż do rozpoczęcia zawodów w piątek 18.06.2021.

Wszyscy spóźnialscy będą mogli się dopisać nawet w trakcie trwania zawodów – a to niekrótki okres, bo bawimy się do 04.07.2021 – natomiast w tym okresie cena będzie już nieco wyższa.

Ja również w tych zawodach wezmę udział – choć oczywiście nie mogę ich wygrać. Powstanie przynajmniej jeden odcinek z mojego uczestnictwa w nich, a także jeden na którym ogłoszę i pogratuluję zwycięzcom.

Kolejne zawody już dopinamy – tym razem będzie to białoryb – ale o tym za jakiś czas.

POWODZENIA, POŁAMANIA I DO ZOBACZENIA W KOLEJNYM ODCINKU F W A!