ORGANIZUJĘ ZAWODY FWA

ORGANIZUJĘ ZAWODY FWA

Czas ogłosić pierwszą, tegoroczną niespodziankę!

Na ten rok przygotowałem dla Was kilka niespodzianek i w końcu mogę się podzielić jedną z nich. Wraz z Fiske.pl będę w tym roku organizował dla Was kilka edycji zawodów FWA!

Oczywiście z racji obostrzeń i regularnie odwoływanych eventów nie mówimy tutaj o wspólnym wędkowaniu na jednym zbiorniku.

Dzięki Fiske.pl każdy z Was może wziąć udział w zawodach i wędkować na swojej ulubionej wodzie. Obowiązują oczywiście pewnie zasady – Wasza woda nie może być prywatna i musi znajdować się na terenie Polski.
Musicie zarejestrować się na Apce, opłacić wpisowe i zabrać telefon nad wodę. Po złowieniu odpowiedniej ryby – strzelacie fotkę i dodajecie ją do aplikacji. Gotowe :)


Na dwie pierwsze edycje już możecie się zapisać – LINK


Kwietniowe zawody na Płociach i Leszczach to taka rozgrzewka dla fanów FWA. Do zgarnięcia jest kilkaset złotych w gadżetach, których obecnie nigdzie indziej nie można dostać, a także bilet wstępu do majowych zawodów.
Ryby punktuje się w stosunku wielkości do aktualnego rekordu kraju w długości ryby – a to oznacza, że nie ważne czy wolisz płotki, czy leszcze – możesz wygrać zawody dowolną rybą.
Nagradzamy ryby duże i Waszych 5 największych będzie dawało wynik końcowy.

Takie same zasady obowiązują w Maju – okonie i szczupaki - wyższe wpisowe, ale również i znacznie poważniejsze nagrody. Westin, sklep FishingStore.pl i oczywiście FWA wrzuciły w pulę nagród blisko 7 000 zł w sprzęcie spinnigowym.

Ja oczywiście we wszystkich moich zawodach również będę brał udział, z każdych z nich powstanie film, a zwycięzcy będą ogłoszeni na moich materiałach :)

W przyszłości planujemy inne formuły i inne gatunki – klenie, jazie, bolenie, sandacze, cały białoryb – także zapowiada się naprawdę fajny rok :) Powodzenia i połamania!