Otworzyłem swój SKLEP

Otworzyłem swój SKLEP

Sezon 2019 zaczynamy od kolejnego spełnionego marzenia!

O gadżety FWA pytacie mnie praktycznie pod każdym filmem, a na Rybomanii w Poznaniu pokazaliście, że naprawdę chcecie wesprzeć FWA i utożsamiać się z tym co robię. Po wielu dniach pracy w końcu udało się i oficjalny sklepik FWA jest już online.Zaczynamy skromnie, ale już myślimy o kolejnych produktach. Zdecydowanie wolę porozmawiać z Wami o zmianach i kolejnych gadżetach i wprowadzić na sklep to, czego najbardziej chcecie. W tym momencie możecie tam znaleźć koszulki z logo FWA, czapki, smycze ze 104-ro centymetrową miarką, naklejki, opaski które tak lubicie i...Tylko do północy 24-ego marca macie szansę dopaść jeszcze PenDrive ze specjalnym filmem w środkuw którym zdradzam moje największe plany na sezon 2019!

Po tym czasie PenDrivy zostaną wyczyszczone i pojawią się na sklepie w nieco niższej cenie. Raczej nie planujemy wprowadzać ich na stałe. Zostało ich już naprawdę niewiele.

Sklepik FWA to wielkie wsparcie dla mnie i mam nadzieję fajna opcja dla Was. Myślę, że wspólnie rozwiniemy ten sklep w coś fajnego, a z czasem może dorzucimy coś jeszcze więcej...? Póki co nic Wam nie zdradzę :)

Jeszcze dziś zapraszam Was na live z przygotowań na mój wyjazd do Hiszpanii! Godzina 20:00 kanał FishingWithAce!

Połamania kija i udanych zakupów!