Pomagamy MICHAŁOWI

Pomagamy MICHAŁOWI

Bez Michała nadal kręciłbym kamerą w okularach…

Może nie byłoby tak źle, ale na pewno mój kanał i jakość filmów nie byłaby tak wysoka. Michał jest ze mną od początku istnienia FWA. Pomagał mi przy logo, pierwszej i drugiej stronie Internetowej. Doradza przy wyborze sprzętu filmowego i milionie innych kwestii.

Michał od urodzenia jeździ na wózku. Choruje na SMA – czyli rdzeniowy zanik mięśni. Choroba z biegiem lat coraz bardziej utrudnia mu życie, a wiele rzeczy w ogóle uniemożliwia. Mimo to jednak Michał to jedna z najbardziej aktywnych osób jakie znam. Nie tylko od kilku lat jest szczęśliwie żonaty, ale jeszcze pracuje i goni za swoimi pasjami.


Możecie pomóc Michałowi przekazując mu 1% podatku - CLICK


Michał ma w swojej głowie kilka fajnych projektów, które jeśli wejdą w życie będą miały również wpływ na FWA. Snujemy już od dłuższego czasu wspólne spotkania, filmy i akcje. Michał mieszka niedaleko Rybnika więc… :)))

Mogliście pogadać z Michałem na jednym z moich LIVE, a z czasem na pewno będziecie mieli więcej takich okazji. Kto wie… może zawita na kolejną Rybomanie i zrobimy razem coś mega fajnego!

Nie będzie to jednak proste, bo bez odpowiedniego, przystosowanego samochodu Michał praktycznie nie może podróżować. W tym również możecie mu pomóc.

Jeżeli nie jesteście w stanie pomóc Michałowi finansowo, udostępnijcie chociaż filmy, które znajdziecie poniżej. Im większy zasięg, tym większa szansa, że dotrze do kogoś, kto chętnie pomoże.

Ja osobiście mam w głowie kilka pomysłów związanych z Michałem, ale o tym dopiero za jakiś czas!