Pomagamy MICHAŁOWI

Pomagamy MICHAŁOWI

Bez Michała nadal kręciłbym kamerą w okularach…

Może nie byłoby aż tak źle, ale na pewno mój kanał i jakość filmów nie byłaby tak wysoka. Michał jest ze mną od początku istnienia FWA. Pomagał mi przy logo, pierwszej i drugiej stronie internetowej oraz sklepie. Doradza we wszystkim co związane z filmowaniem (sprzęt, montaż, muzyka), z reklamą i w milionie innych kwestii.


Możecie pomóc Michałowi przekazując mu 1% podatku:

KRS: 0000270809
Cel szczegółowy 1%: Duński, 12491


Michał od urodzenia jeździ na wózku. Choruje na SMA – czyli rdzeniowy zanik mięśni. Choroba z biegiem lat coraz bardziej utrudnia mu życie, a wiele rzeczy w ogóle uniemożliwia. Mimo to Michał jest jedną z najbardziej aktywnych osób jakie znam. Nie tylko od kilku lat jest szczęśliwie żonaty, ale jeszcze pracuje i goni za swoimi pasjami.

Michał ma w swojej głowie kilka fajnych projektów, które jeśli wejdą w życie będą miały również wpływ na FWA. Snujemy już od dłuższego czasu wspólne spotkania, filmy i akcje. Michał mieszka niedaleko Rybnika więc… :)))

Mogliście pogadać z Michałem na jednym z moich LIVE, a z czasem na pewno będziecie mieli więcej takich okazji. Kto wie… może zawita na kolejną Rybomanię i zrobimy razem coś mega fajnego!

Nie będzie to jednak proste, bo bez odpowiedniego, przystosowanego samochodu Michał praktycznie nie może podróżować. W tym również możecie mu pomóc:


Samochód w dziale Marzenie - Michał Duński | Pomagam.pl


Jeżeli nie jesteście w stanie pomóc finansowo, udostępnijcie ten artykuł - im większy zasięg, tym większa szansa, że dotrze do kogoś, kto chętnie pomoże.

A może masz inny, ciekawy pomysł na pomoc Michałowi? Chcesz przekazać coś na licytację? Śmiało pisz na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Ja osobiście mam jeszcze kilka pomysłów na akcje związane z Michałem, ale o tym dopiero za jakiś czas!