WYGRAJ WĘDKOWANIE Z FWA

WYGRAJ WĘDKOWANIE Z FWA

No cześć rybeczki!

Skoro trafiliście już na ten artykuł, to znaczy, że nie możecie doczekać się konkursu i koniecznie chcecie wybrać się ze mną na wspólne ryby! Super… ALE….

Najpierw proszę zajrzyjcie TUTAJ i przeczytajcie kilka słów o Michale, dzięki któremu FWA w ogóle istnieje. Jeżeli możecie wesprzyjcie go bezpośrednio, lub kupując brelok na moim sklepie :) DZIĘKUJĘ

ZASADY KONKURSU:

W konkursie może wziąć udział każdy, kto ma ochotę ze mną powędkować na terenie Polski. Jeżeli nie macie ukończonych 18-tu lat – nie ma problemu, ale będziecie musieli zorganizować sobie opiekuna :)

- Żeby wziąć udział w konkursie musicie być moim SUBSKRYBENTEM
- Następnie stwórzcie pracę konkursową: ciekawe zdjęcie, krótki lub długi filmik, żart wędkarski, mem, historyjkę – tylko Wasza wyobraźnia jest Waszym ograniczeniem.
Każda z tych prac musi być związana bezpośrednio z Wami, z wędkarstwem i w jakiś sposób nawiązywać do FWA.

- Dodatkowo do pracy napiszcie kilka słów o sobie, swojej pasji, o tym jak długo jesteście z FWA i jak to na Was wpłynęło.
- Pod postem na Facebooku i Instagramie musicie dodać hashtag #100KFWA.
- Taki sam hashtag musi pojawić się w tytule Waszego filmu na YouTube

W takich postach możecie mnie oznaczać, a posty dodawać do GRUPY FWA TEAM. Ilość prac jest nieograniczona :)

Do wybranych kilku/kilkunastu osób odezwę się. Porozmawiamy troszkę, a na koniec wybiorę jednego z Was i zabiorę na wspólne wędkowanie! - Oczywiście ja pokrywam wszystkie koszty :)

Powodzenia, połamania i do zobaczenia w kolejnym odcinku F W A!