Lista PATRONÓW FWA

Lista PATRONÓW FWA

FWA ma w swojej historii momenty, których by nie przetrwało, gdyby nie Ci ludzie. 

Patronite powstał po to, by FishingWithAce rozwijało się jeszcze szybciej. W tym momencie walczymy wspólnie o to, bym mógł wyjeżdżać jeszcze częściej i jeszcze dalej, a co za tym idzie - nagrywać dla Was nowe miejsca, nowe gatunki i masę filmów.


LEGENDY FWA

Adam Dobry        Heniek Dux      Long Pike


Co to znaczy być Patronem FWA? Patroni to ludzie, którzy wspierają mój kanał w wielu formach. Ich nicki znacie doskonale z transmisji LIVE, chociażby z momentu, kiedy po utopieniu kamery pomogli mi najmocniej. To dzięki Nim mogłem wrócić do nagrywania tak szybko i to dzięki nim słyszycie w moich filmach świetną muzykę. Patronem można zostać również dzięki PATRONITE


Szczupak

Michal Dubiński     Jacek Lach     Adrian Marcinkiewicz     Tomasz Kordacz     Dariusz (Ivan Pascha) Kądziela     (Anonimowy)     Aleksander Kaczyński     Marcin Cincin     Wojciech Wisniewski     Marcin Nawrocki


Każda forma wsparcia kanału jest absolutnie dobrowolna, a kanał na zawsze zostanie darmowy. Najwięksi Patroni jednak będą zyskiwać coraz większe benefity za to, że postanowili mi pomóc. Na "ZAMKNIĘTEJ" grupie Patronów na Facebooku omawiamy kolejne filmy, planujemy wspólne wyjazdy, a dostęp do moich materiałów pojawia się tam troszkę szybciej. Im bardziej rozwinie się FWA tym bardziej będę w stanie podziękować moim Patronom.

Okoń

Pawel Wiktorowicz     Bartek Kobyłka     Konrad Cioczek      Hubert Watkowski     Krystian Hallmann


Czy Patroni będą zawsze? Wszyscy Ci którzy uzyskali miano Szczupaka zostaną w grupie Patronów nawet jeśli przestaną mnie wspierać. Miejsce w tej grupie jest jednak ograniczone i niewykluczone, że już za jakiś czas zostanie ona zamknięta na dobre.

Leszcz

Tomasz Banaszak     Krzysztof Misterski


Wkrótce otwarcie sklepiku FWA, o którym moi Patroni wiedzą już od dawna. Początkowo pojawią się tam rzeczy, które mogliście kupić na Targach Rybomanii, a z czasem będą pojawiać się nowe rzeczy, między innymi takie, które będą dostępne tylko dla Patronów.

Złoty Karaś

Łukasz Libuda     Gaweł Stefanowicz     Mily 96     Dawid Jankowski 


W zależności od osiągniętego progu na Patronite, moi Patroni są wymieniani na filmie słownie, ich nick pojawia się na ekranie, trafiają do grupy Patronów, lub po prostu dostają Opaskę FWA, której na dzień dzisiejszy nigdzie nie można zdobyć.


Wzdręga

 Bartosz Wieraszka     Grzegorz Kułach 


Bez względu na to, czy wspieracie mnie od początku. Bez względu na to jak mocno mi pomagacie. Czy jest to wsparcie finansowe, czy po prostu "Łapką w górę" - Dziękuję!

Bez Patronów nie mógłbym zajmować się tylko FWA, rozwijać się tak szybko i wprowadzać w życie kolejnych planów. Sezon 2019 dedykuję właśnie WAM!