Osiągnęliśmy CEL!

Osiągnęliśmy CEL!

Zrobiliśmy to! Czas ruszyć w Polskę!

Zanim przejdę do głównej części artykułu chciałbym Wam przypomnieć, że wróciły transmisje LIVE na moim kanale. Kolejny raz widzimy się w sobotę 9 marca od godziny 19:00! Do zobaczenia?

Skupmy się jednak na tym co wydarzyło się na Patronite. Moje konto w tym serwisie powstało w zasadzie tylko po to, abyście mogli się przyczynić do powstawania filmów z dalszych wyjazdów. Bardzo lubicie odcinki z nowych wód i z nowymi gatunkami i chyba nie trzeba dodawać, że dla mnie to również niesamowita frajda. Im więcej Waszego wsparcia - tym więcej takich wyjazdów!

W tym roku chciałbym, aby taki wyjazdów było jak najwięcej. To nie tylko rozwój kanału i moich wędkarskich umiejętności, ale również spotkania z Wami. Bliżej sezonu ruszymy z filmami, na których będziecie mogli wystąpić Wy i tutaj oczywiście pierwszeństwo będą mieli Patroni. Na część wyjazdów będę chciał ruszyć sam, ale na wielu z nich pojawicie się właśnie Wy.

Jaki pierwszy wyjazd dzięki Patronite? Czekamy dosłownie na poprawę pogody i ruszam NAD MORZE! Na pewno łososie z kutra, ale również sandacze i trocie z brzegu. Te dwa wyjazdy to w tym momencie mój priorytet i już w tym miesiącu powinniście zobaczyć z nich odcinki.


Lista patronów została zaktualizowana.


To oczywiście nie koniec niespodzianek na ten sezonu. Jedna – bardzo duża… - już niedługo zostanie ogłoszona i mogę Wam zdradzić w tym momencie tylko tyle, że będziecie z niej BARDZO zadowoleni.

Lód powoli znika z jezior, także jeszcze kilka dni i ruszamy porządnie! Do tej pory… przypominam raz jeszcze o sobotnim LIVE. Do zobaczenia i dziękuję jeszcze raz!