Praca marzeń

Praca marzeń

Wielu ludzi próbuje pogodzić robienie filmów wędkarskich ze swoją pracą… ja robię wszystko żeby nią się stało.

Praca i szkoła kojarzą nam się z czymś co MUSIMY robić niemal za karę. Nie powinno tak być i mam nadzieję, że z czasem więcej ludzi to zrozumie. Powinniśmy robić wszystko, żebyśmy mogli uczyć się tego co nas interesuje i pracować w zawodzie, który naprawdę nam się podoba.

Idealnie byłoby gdyby każdy mógł zamienić swoją pasję w pracę. Mimo to nadal niewielu ludzi walczy o to by tak właśnie się stało. Ja już od kilku lat robię wszystko, by móc robić to co naprawdę kocham na pełen etat.

W tej drodze bardzo pomagacie mi Wy. Patroni. Czy to na Patronite, czy na LIVE, czy po prostu dobrym słowem, komentarzem i subskrypcją. Były momenty w historii FWA kiedy tylko i wyłącznie Wasze wsparcie pozwoliło mi stanąć na nogi i wrócić do działania.

Chcę żeby tworzony przeze mnie kontent był darmowy i tak też będzie. Chcę żeby każdy bez względu na wiek i zaangażowanie w wędkarstwo, mógł usiąść wieczorem do moich filmów. Mimo wszystko jednak uważam, że moi Patroni powinni dostawać ode mnie coś ekstra – gdyby nie oni… nikt nie mógłby oglądać tego co robię.

Dlatego też powstała specjalna grupa dla Patronów FWA. Na tej grupie publikuję materiały nieco wcześniej. Zdradzam Patronom nieco więcej i staram się poświęcić im troszkę więcej czasu.

Nie ukrywam, że nie chcę zaprzestać tylko na tym. Patroni będą mieli pierwszeństwo w zaklepaniu terminów na planowane na ten sezon zloty i spotkania ze mną. Być może z czasem powstaną również specjalne gadżety, lub materiały, do których dostęp będą mieli tylko oni.

W dziale Patronite na mojej stronie znajdziecie artykuły i informacje o tym, na co zostało przeznaczone Wasze wsparcie. Najbliższy cel… wyjazd na łososie!