No to TESTUJEMY!

No to TESTUJEMY!

Dział TESTY brzmi okrutnie poważnie, ale nie mogło go zabraknąć na mojej stronie.

W wędkarskim świecie znajdziemy masę specjalistów, którzy potrafią przetestować sprzęt w taki sposób, że do ich opinii nie będziemy w stanie nic dodać. Ja do nich NIE należę!

Mimo, że wędkuję już od wielu lat i miałem w rękach dziesiątki wędzisk i setki przynęt, nie uważam, żebym był w stanie tak profesjonalnie podejść do tematu. Chciałbym natomiast, żeby ten dział żył dosyć mocno, po prostu w nieco innej formie.

Chcę się tutaj skupiać na rzeczach najistotniejszych dla wędkarza. Pisać o tym w takich słowach i pokazywać sprzęt w taki sposób, aby każdy wędkarz, bez względu na wiek i doświadczenie wiedział, czy „testowany” przeze mnie sprzęt przypadnie mu do gustu.

Tak naprawdę o to w tym wszystkim chodzi. Dla większości z nas nie jest najważniejszy skład chemiczny Pulse Shada, ani to czy będzie kusił Red Fish na Florydzie. Chcemy wiedzieć czy sprzęt jest warty swojej ceny, czy damy radę go poprawnie wykorzystać i czy nie zawiedzie nas w trudnych chwilach.

Dajcie mi znać koniecznie w wiadomościach na FANPAGE co chcielibyście tutaj zobaczyć najmocniej i na jakim sprzęcie skupiać się najbardziej.

Sezon wkrótce startuje – czas wybierać sprzęt!